Migrate Cron Scheduler (8.x-1.0-alpha4) - en to it translation catalogue (6 entries)

en: Settings
it: Impostazioni

en: Update
it: Aggiorna

en: Sync
it: Sincronizzate

en: Normal
it: Normale

en: About
it: Informazioni

en: Migration
it: Migrazione
