Migrate Cron Scheduler (8.x-1.0-alpha4) - en to nl translation catalogue (6 entries)

en: Settings
nl: Instellingen

en: Update
nl: Bijwerken

en: Sync
nl: Synchroniseren

en: Normal
nl: Normaal

en: About
nl: Over

en: Migration
nl: Migratie
