Migrate Cron Scheduler (8.x-1.0-alpha4) - en to pl translation catalogue (6 entries)

en: Settings
pl: Ustawienia

en: Update
pl: Aktualizuj

en: Sync
pl: Synchronizacja

en: Normal
pl: Zwykły

en: About
pl: O stronie

en: Migration
pl: Migracja
