Migrate Cron Scheduler (8.x-1.0-alpha4) - en to ru translation catalogue (6 entries)

en: Settings
ru: Настройки

en: Update
ru: Обновить

en: Sync
ru: Синхронизация

en: Normal
ru: Нормальный

en: About
ru: Информация

en: Migration
ru: Миграция
