Migrate Cron Scheduler (8.x-1.0-beta2) - en to he translation catalogue (5 entries)

en: Settings
he: הגדרות

en: Update
he: עדכון

en: Normal
he: נורמלי

en: About
he: אודות

en: Migration
he: מיגרציה
