Migrate Cron Scheduler (8.x-1.0-beta3) - en to es translation catalogue (5 entries)

en: Settings
es: Configuración

en: Update
es: Actualizar

en: Sync
es: Sincronización

en: About
es: Acerca de

en: Migration
es: Migración
