Migrate Cron Scheduler (8.x-1.0-beta5) - en to cs translation catalogue (5 entries)

en: Settings
cs: Nastavení

en: Update
cs: Aktualizovat

en: Normal
cs: Normální

en: About
cs: Popis

en: Migration
cs: Migrace
