Migrate Cron Scheduler (8.x-1.0-beta5) - en to fa translation catalogue (5 entries)

en: Settings
fa: تنظیمات

en: Update
fa: به‌روزرسانی

en: Sync
fa: همگام‌سازی

en: Normal
fa: عادی

en: About
fa: درباره
