Migrate Cron Scheduler (8.x-1.0-beta5) - en to kn translation catalogue (5 entries)

en: Settings
kn: ಸಿದ್ಧತೆಗಳು

en: Update
kn: ಅಪ್ಡೇಟ್ ಮಾಡು

en: Normal
kn: ಸಾಮಾನ್ಯ

en: About
kn: ಕುರಿತು

en: Migration
kn: ರವಾನಿಸಲಾಗುತ್ತಿದೆ
