Migrate Cron Scheduler (8.x-1.0-beta5) - en to sv translation catalogue (5 entries)

en: Settings
sv: Inställningar

en: Update
sv: Uppdatera

en: Sync
sv: Synkronisera

en: About
sv: Om

en: Migration
sv: Migrering
