Migrate Cron Scheduler (8.x-1.0-beta6) - en to az translation catalogue (5 entries)

en: Delete
az: Sil

en: Settings
az: Quraşdırmalar

en: Update
az: Yeniləmə

en: About
az: Haqqında

en: Migration
az: Miqrasiya
