Migrate Cron Scheduler (8.x-1.0-beta6) - en to da translation catalogue (5 entries)

en: Delete
da: Slet

en: Settings
da: Indstillinger

en: Update
da: Opdatér

en: About
da: Om

en: Migration
da: Migrering
