Migrate Cron Scheduler (8.x-1.0-beta6) - en to hr translation catalogue (5 entries)

en: Delete
hr: Ukloni

en: Settings
hr: Postavke

en: Update
hr: Osvježi

en: Normal
hr: Normalno

en: About
hr: Opis
