Migrate Cron Scheduler (8.x-1.0-beta6) - en to lt translation catalogue (5 entries)

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Settings
lt: Nustatymai

en: Update
lt: Atnaujinti

en: Normal
lt: Normalus

en: About
lt: Apie
