Migrate Cron Scheduler (8.x-1.0-beta6) - en to th translation catalogue (5 entries)

en: Delete
th: ลบ

en: Settings
th: ตั้งค่า

en: Update
th: ปรับปรุง

en: About
th: เกี่ยวกับ

en: Migration
th: การโยกย้าย
