Drupal 5 migration (2.0.0-alpha1) - en to ml translation catalogue (5 entries)

en: Multiple
ml: ഒന്നിലധികം

en: Required
ml: അത്യന്താപേക്ഷിതം

en: Active
ml: സജീവമായ

en: Module
ml: മൊഡ്യൂൾ

en: Field name
ml: ഫീല്ഡിന്റെ പേര്
