Drupal 5 migration (2.0.0-alpha1) - en to sq translation catalogue (10 entries)

en: Multiple
sq: Shumëfishe

en: Required
sq: Kërkohet

en: Preview comment
sq: Shiko komentin

en: Active
sq: Aktiv

en: Location of comment submission form
sq: Pozicioni i skedarit të shkrimit të komenteve

en: Anonymous commenting
sq: Komentimet e anonimëve

en: Default comment setting
sq: Rregullimet e paracaktuara për komentet

en: Default display mode
sq: Modaliteti i prezgjedhur i shfaqjes

en: Default comments per page
sq: Numri i prezgjedhur i komenteve për faqe

en: Comment subject field
sq: Fusha e subjektit të komentit
