Migrate Expansion (8.x-1.0-rc1) - en to ja translation catalogue (5 entries)

en: Title
ja: タイトル

en: Type
ja: タイプ

en: Format
ja: フォーマット

en: Locked
ja: ロック

en: Migration
ja: マイグレーション
