Migrate Expansion (8.x-1.0-rc1) - en to kn translation catalogue (5 entries)

en: Title
kn: ಶೀರ್ಷಿಕೆ

en: Type
kn: ಶೈಲಿ

en: Format
kn: ಫಾರ್ಮಾಟ್‍ಗೊಳಿಸು

en: Locked
kn: ಲಾಕ್‌ ಮಾಡಲಾದ

en: Migration
kn: ರವಾನಿಸಲಾಗುತ್ತಿದೆ
