Migrate Expansion (8.x-1.0-rc1) - en to ru translation catalogue (5 entries)

en: Title
ru: Заголовок

en: Type
ru: Тип

en: Format
ru: Формат

en: Locked
ru: Заблокировано

en: Migration
ru: Миграция
