Migrate Expansion (8.x-1.0-rc1) - en to vi translation catalogue (5 entries)

en: Title
vi: Tiêu đề

en: Type
vi: Kiểu

en: Format
vi: Định dạng

en: Locked
vi: Đã khoá

en: Migration
vi: Nâng cấp
