Migrate Expansion (8.x-1.0-rc2) - en to hu translation catalogue (5 entries)

en: Title
hu: Cím

en: Type
hu: Típus

en: Format
hu: Formátum

en: Locked
hu: Zárolt

en: Migration
hu: Költöztetés
