Migrate Expansion (8.x-1.0-rc2) - en to it translation catalogue (5 entries)

en: Title
it: Titolo

en: Type
it: Tipo

en: Format
it: Formato

en: Locked
it: Bloccato

en: Migration
it: Migrazione
