Migrate Expansion (8.x-1.0-rc2) - en to cs translation catalogue (5 entries)

en: Title
cs: Nadpis

en: Type
cs: Typ

en: Format
cs: Formát

en: Locked
cs: Uzamčeno

en: Migration
cs: Migrace
