Migrate Expansion (8.x-1.0-rc2) - en to et translation catalogue (5 entries)

en: Title
et: Pealkiri

en: Type
et: Liik

en: Format
et: Vorming

en: Locked
et: Lukus

en: Migration
et: Migreerimine
