Migrate Expansion (8.x-1.0-rc2) - en to fi translation catalogue (5 entries)

en: Title
fi: Otsikko

en: Type
fi: Tyyppi

en: Format
fi: Muoto

en: Locked
fi: Lukittu

en: Migration
fi: Migraatio
