Migrate File Entities to Media Entities (2.0.14) - en to fi translation catalogue (10 entries)

en: Body
fi: Sisältö

en: Article
fi: Artikkeli

en: Tags
fi: Tagit

en: Image
fi: Kuva

en: Teaser
fi: Lyhennelmä

en: Examples
fi: Esimerkit

en: Migration
fi: Migraatio

en: Use tags to group articles on similar topics into categories.
fi: Käytä tageja samantyyppisten artikkeleiden luokittelussa kategorioihin.

en: Use <em>articles</em> for time-sensitive content like news, press releases or blog posts.
fi: Käytä <em>artikkeleita</em> aikasensitiiviselle sisällölle kuten uutiset, lehdistötiedotteet tai blogipostit.

en: Enter a comma-separated list. For example: Amsterdam, Mexico City, "Cleveland, Ohio"
fi: Syötä pilkulla erotettu lista. Esimerkiksi: Amsterdam, Mexico City, "Cleveland, Ohio"
