Migrate File Entities to Media Entities (2.0.15) - en to az translation catalogue (7 entries)

en: Article
az: Məqalə

en: Tags
az: Teqlər

en: Migration
az: Miqrasiya

en: Use tags to group articles on similar topics into categories.
az: Oxşar mövzularda məqalələri kateqoriyalara qruplaşdırmaq üçün etiketlərdən istifadə edin.

en: Use <em>articles</em> for time-sensitive content like news, press releases or blog posts.
az: Xəbərlər, press-relizlər və ya bloq yazıları kimi zamana həssas məzmun üçün <em>məqalələrdən</em> istifadə edin.

en: Medium (220×220)
az: Orta (220×220)

en: Thumbnail (100×100)
az: Miniatür (100×100)
