Migrate File Entities to Media Entities (2.0.7) - en to he translation catalogue (7 entries)

en: Body
he: תוכן

en: Article
he: כתבה

en: Tags
he: תגיות

en: Image
he: תמונה

en: Teaser
he: תקציר

en: Use tags to group articles on similar topics into categories.
he: השתמש בתוויות בכדי לקבץ כתבות בנושאים דומים לקטגוריות.

en: Use <em>articles</em> for time-sensitive content like news, press releases or blog posts.
he: השתמשו ב<em>מאמרים</em> עבור תכנים תלויי זמן כמו חדשות, הודעות לעיתונות או הודעות בבלוג.
