Migrate Forward Draft (1.0.0) - en to cs translation catalogue (5 entries)

en: Notes
cs: Poznámky

en: SKU
cs: Kód zboží

en: Product
cs: Produkt

en: Translations
cs: Překlady

en: Migration
cs: Migrace
