Migrate Forward Draft (1.0.0) - en to da translation catalogue (12 entries)

en: Notes
da: Noter

en: Product
da: Produkt

en: Translations
da: Oversættelser

en: Migration
da: Migrering

[ctx: Workflow state label]
en: Archived
da: Arkiveret

[ctx: Workflow state label]
en: Draft
da: Kladde

[ctx: Workflow state label]
en: Published
da: Udgivet

[ctx: Workflow transition label]
en: Archive
da: Arkivér

[ctx: Workflow transition label]
en: Restore to Draft
da: Gendan som kladde

[ctx: Workflow transition label]
en: Restore
da: Gendan

[ctx: Workflow transition label]
en: Create New Draft
da: Opret ny kladde

[ctx: Workflow transition label]
en: Publish
da: Udgiv
