Migrate Forward Draft (1.0.0) - en to it translation catalogue (5 entries)

en: Notes
it: Note

en: SKU
it: Codice

en: Product
it: Prodotto

en: Translations
it: Traduzioni

en: Migration
it: Migrazione
