Migrate Forward Draft (1.0.0) - en to tr translation catalogue (11 entries)

en: Notes
tr: Notlar

en: SKU
tr: Ürün Stok Kodu

en: Product
tr: Ürün

en: Translations
tr: Çeviriler

en: Migration
tr: Göç

[ctx: Workflow state label]
en: Archived
tr: Arşivlendi

[ctx: Workflow state label]
en: Draft
tr: Taslak

[ctx: Workflow state label]
en: Published
tr: Yayında

[ctx: Workflow transition label]
en: Archive
tr: Arşiv

[ctx: Workflow transition label]
en: Create New Draft
tr: Yeni Taslak Oluştur

[ctx: Workflow transition label]
en: Publish
tr: Yayınla
