Migrate Forward Draft (1.0.0) - en to ar translation catalogue (12 entries)

en: Notes
ar: ملحوظات

en: Product
ar: المنتج

en: Translations
ar: الترجمات

en: Migration
ar: الترحيل

[ctx: Workflow state label]
en: Archived
ar: أرشفة

[ctx: Workflow state label]
en: Draft
ar: مسودة

[ctx: Workflow state label]
en: Published
ar: منشور

[ctx: Workflow transition label]
en: Archive
ar: أرشفة

[ctx: Workflow transition label]
en: Restore to Draft
ar: استعادة إلى المسودة

[ctx: Workflow transition label]
en: Restore
ar: استعادة

[ctx: Workflow transition label]
en: Create New Draft
ar: إنشاء مسودة جديدة

[ctx: Workflow transition label]
en: Publish
ar: نشر
