Migrate Forward Draft (1.0.0) - en to az translation catalogue (9 entries)

en: Migration
az: Miqrasiya

[ctx: Workflow state label]
en: Archived
az: Arxivləşdirilib

[ctx: Workflow state label]
en: Draft
az: Qaralama

[ctx: Workflow state label]
en: Published
az: Nəşr edilmişdir

[ctx: Workflow transition label]
en: Archive
az: Arxiv

[ctx: Workflow transition label]
en: Restore to Draft
az: Qaralamaya bərpa edin

[ctx: Workflow transition label]
en: Restore
az: Bərpa et

[ctx: Workflow transition label]
en: Create New Draft
az: Yeni Qaralama Yaradın

[ctx: Workflow transition label]
en: Publish
az: Dərc et
