Migrate Forward Draft (1.0.0) - en to et translation catalogue (10 entries)

en: SKU
et: Tootekood

en: Product
et: Toode

en: Translations
et: Tõlked

en: Migration
et: Migreerimine

[ctx: Workflow state label]
en: Archived
et: Arhiveeritud

[ctx: Workflow state label]
en: Draft
et: Mustand

[ctx: Workflow state label]
en: Published
et: Avalikustatud

[ctx: Workflow transition label]
en: Archive
et: Arhiveeri

[ctx: Workflow transition label]
en: Create New Draft
et: Loo uus mustand

[ctx: Workflow transition label]
en: Publish
et: Avalikustamine
