Migrate Forward Draft (1.0.0) - en to fi translation catalogue (5 entries)

en: Notes
fi: Lisätietoa

en: SKU
fi: Koodi

en: Product
fi: Tuote

en: Translations
fi: Käännökset

en: Migration
fi: Migraatio
