Migrate Forward Draft (1.0.0) - en to he translation catalogue (5 entries)

en: Notes
he: הערות

en: SKU
he: מק"ט

en: Product
he: מוצר

en: Translations
he: תרגומים

en: Migration
he: מיגרציה
