Migrate Forward Draft (1.0.0) - en to nl translation catalogue (12 entries)

en: Notes
nl: Notities

en: SKU
nl: Artikelnummer

en: Translations
nl: Vertalingen

en: Migration
nl: Migratie

[ctx: Workflow state label]
en: Archived
nl: Gearchiveerd

[ctx: Workflow state label]
en: Draft
nl: Concept

[ctx: Workflow state label]
en: Published
nl: Gepubliceerd

[ctx: Workflow transition label]
en: Archive
nl: Archiveren

[ctx: Workflow transition label]
en: Restore to Draft
nl: Herstellen naar Concept

[ctx: Workflow transition label]
en: Restore
nl: Herstellen

[ctx: Workflow transition label]
en: Create New Draft
nl: Nieuw concept maken

[ctx: Workflow transition label]
en: Publish
nl: Publiceren
