Migrate Forward Draft (1.0.0) - en to ro translation catalogue (5 entries)

en: Notes
ro: Note

en: SKU
ro: Cod

en: Product
ro: Produs

en: Translations
ro: Traduceri

en: Migration
ro: Migrare
