Migrate Forward Draft (1.0.0) - en to sv translation catalogue (13 entries)

en: Notes
sv: Anteckningar

en: SKU
sv: Artikelnummer

en: Product
sv: Vara

en: Translations
sv: Översättningar

en: Migration
sv: Migrering

[ctx: Workflow state label]
en: Archived
sv: Arkiverad

[ctx: Workflow state label]
en: Draft
sv: Utkast

[ctx: Workflow state label]
en: Published
sv: Publicerad

[ctx: Workflow transition label]
en: Archive
sv: Arkiverad

[ctx: Workflow transition label]
en: Restore to Draft
sv: Återställ till utkast

[ctx: Workflow transition label]
en: Restore
sv: Återställ

[ctx: Workflow transition label]
en: Create New Draft
sv: Skapa nytt utkast

[ctx: Workflow transition label]
en: Publish
sv: Publicera
