Migrate GatherContent (8.x-1.0-alpha1) - en to bo translation catalogue (20 entries)

en: Status
bo: གནས་སྟངས

en: Operations
bo: སྤྱོད་སྟངས

en: Group
bo: ཁག

en: Enabled
bo: ནུས་ཡོད་བཟོས་ཡོད

en: Reset
bo: བསྐྱར་སྒྲིག

en: Weight
bo: ལྗིད་ཚད

en: Name
bo: མིང

en: Import
bo: ནང་འདྲེན

en: Field
bo: གནས་ཁོངས

en: Label
bo: ཁ་བྱང

en: Default
bo: སྔར་ཡོད

en: Updated
bo: གསར་སྒྱུར་བྱས་ཟིན་པ

en: ID
bo: ཨང་རྟགས

en: Email
bo: གློག་ཡིག

en: Options
bo: གདམ་ཚན

en: Items
bo: དོན་ཚན

en: Template
bo: དཔེ་པང་།

en: Operation
bo: བཀོལ་སྤྱོད

en: Source
bo: ཁུངས

en: Machine Name
bo: འཕྲུལ་འཁོར་གྱི་མིང
