Migrate GatherContent (8.x-1.0-alpha1) - en to ca translation catalogue (26 entries)

en: Status
ca: Estat

en: Operations
ca: Operacions

en: Group
ca: Grup

en: Enabled
ca: Habilitat

en: Project
ca: Projecte

en: Reset
ca: Reinicialitza

en: Weight
ca: Pes

en: Name
ca: Nom

en: Import
ca: Importa

en: Field
ca: Camp

en: Label
ca: Etiqueta

en: Default
ca: Per defecte

en: Updated
ca: Actualitzat

en: Email
ca: Correu electrònic

en: Options
ca: Opcions

en: Items
ca: Elements

en: Template
ca: Plantilla

en: Operation
ca: Operació

en: Source
ca: Font

en: (disabled)
ca: (inhabilitat)

en: Execute
ca: Executa

en: Migration
ca: Migració

en: Bundle
ca: Embolcall

en: Mappings
ca: Assignacions

en: Entity Type
ca: Tipus d'entitat

en: Machine Name
ca: Nom màquina
