Migrate GatherContent (8.x-1.0-alpha1) - en to el translation catalogue (19 entries)

en: Status
el: Κατάσταση

en: Operations
el: Λειτουργίες

en: Group
el: Ομάδα

en: Enabled
el: Ενεργοποιημένο

en: Reset
el: Επαναφορά

en: Weight
el: Βάρος

en: Name
el: Όνομα

en: Import
el: Εισαγωγή

en: Field
el: Πεδίο

en: Label
el: Ετικέτα

en: Default
el: Προεπιλεγμένο

en: Updated
el: Ενημερώθηκε

en: Options
el: Επιλογές

en: Items
el: Αντικείμενα

en: Operation
el: Λειτουργία

en: Source
el: Πηγή

en: (disabled)
el: (απενεργοποιημένο)

en: Execute
el: Εκτέλεση

en: Bundle
el: Ομάδα
