Migrate GatherContent (8.x-1.0-alpha1) - en to es translation catalogue (27 entries)

en: Status
es: Estado

en: Operations
es: Operaciones

en: Group
es: Grupo

en: Enabled
es: Activado

en: Project
es: Proyecto

en: Reset
es: Restablecer

en: Weight
es: Peso

en: Name
es: Nombre

en: Import
es: Importar

en: Field
es: Campo

en: Label
es: Etiqueta

en: Default
es: Por defecto

en: Updated
es: Actualizado

en: Email
es: Correo electrónico

en: Options
es: Opciones

en: API Key
es: Clave API

en: Items
es: Elementos

en: Template
es: Plantilla

en: Operation
es: Operación

en: Source
es: Origen

en: (disabled)
es: (desactivado)

en: Execute
es: Ejecutar

en: Migration
es: Migración

en: Bundle
es: Paquete

en: Mappings
es: Asignaciones

en: Entity Type
es: Tipo de entidad

en: Machine Name
es: Nombre de sistema
