Migrate GatherContent (8.x-1.0-alpha1) - en to fa translation catalogue (23 entries)

en: Status
fa: وضعیت

en: Operations
fa: عملیات

en: Group
fa: گروه

en: Enabled
fa: فعال

en: Project
fa: پروژه

en: Reset
fa: بازنشانی

en: Weight
fa: وزن

en: Name
fa: نام

en: Import
fa: ورود

en: Field
fa: فیلد

en: Label
fa: برچسب

en: Default
fa: پیش‌فرض

en: Updated
fa: به‌روز

en: ID
fa: شناسه

en: Email
fa: پست الکترونیکی

en: Options
fa: گزینه‌ها

en: Items
fa: آیتم‌ها

en: Template
fa: قالب

en: Operation
fa: عملکرد

en: Source
fa: منبع

en: (disabled)
fa: (غیرفعال)

en: Execute
fa: انجام عملیات

en: Bundle
fa: بسته
