Migrate GatherContent (8.x-1.0-alpha1) - en to he translation catalogue (22 entries)

en: Status
he: מצב

en: Operations
he: פעולות אפשריות

en: Group
he: קבוצה

en: Enabled
he: מופעל

en: Project
he: פרוייקט

en: Reset
he: איתחול

en: Weight
he: משקל

en: Name
he: שם

en: Import
he: יבוא

en: Field
he: שדה

en: Label
he: תווית

en: Default
he: ברירת מחדל

en: Updated
he: עודכן

en: Email
he: דוא"ל

en: Options
he: אפשרויות

en: Items
he: פריטים

en: Operation
he: פעולה

en: Source
he: מקור

en: Execute
he: ביצוע

en: Migration
he: מיגרציה

en: Bundle
he: חבילה

en: Machine Name
he: שם מכונה
