Migrate GatherContent (8.x-1.0-alpha1) - en to hr translation catalogue (19 entries)

en: Operations
hr: Operacije

en: Group
hr: Grupa

en: Enabled
hr: Omogućeno

en: Project
hr: Projekt

en: Reset
hr: Poništi

en: Weight
hr: Težina

en: Name
hr: Naziv

en: Import
hr: Uvezi

en: Field
hr: Polje

en: Label
hr: Oznaka

en: Default
hr: Zadano

en: Updated
hr: Osvježeno

en: Email
hr: E-pošta

en: Options
hr: Opcije

en: Items
hr: Stavke

en: Template
hr: Predložak

en: Operation
hr: Operacija

en: Source
hr: Izvor

en: Execute
hr: Izvrši
