Migrate GatherContent (8.x-1.0-alpha1) - en to hy translation catalogue (16 entries)

en: Status
hy: Կարգավիճակ

en: Operations
hy: Գործողություններ

en: Group
hy: Խումբ

en: Enabled
hy: Ակտիվացված է

en: Weight
hy: Կշիռ

en: Name
hy: Անուն

en: Import
hy: Ներմուծել

en: Field
hy: Դաշտ

en: Label
hy: Պիտակ

en: Default
hy: Լռելյայն

en: Updated
hy: Թարմացվել է

en: Email
hy: Էլ. փոստ

en: Options
hy: Ընտրանքներ

en: Items
hy: Տարրեր

en: Source
hy: Աղբյուր

en: Bundle
hy: Փաթեթ
