Migrate GatherContent (8.x-1.0-alpha1) - en to ja translation catalogue (25 entries)

en: Status
ja: 状態

en: Operations
ja: 操作

en: Group
ja: グループ

en: Enabled
ja: 有効

en: Project
ja: プロジェクト

en: Reset
ja: リセット

en: Weight
ja: ウェイト

en: Name
ja: 名前

en: Import
ja: インポート

en: Field
ja: フィールド

en: Label
ja: ラベル

en: Default
ja: デフォルト

en: Updated
ja: 更新

en: Email
ja: メール

en: Options
ja: オプション

en: Items
ja: アイテム

en: Template
ja: テンプレート

en: Operation
ja: 操作

en: Source
ja: ソース

en: (disabled)
ja: （無効）

en: Add Group
ja: グループを追加

en: Execute
ja: 実行

en: Migration
ja: マイグレーション

en: Bundle
ja: バンドル

en: Machine Name
ja: システム内部名称
